• pic01||||1||||گالری هدر
 • گروه صنعتي عايق پنجره بوستان1||||12||||گالری هدر
 • گروه صنعتي عايق پنجره بوستان2||||13||||گالری هدر

گروه صنعتی عایق پنجره بوستان  نمایندگی رسمی ویستا بست
عضو انجمن پی وی سی کاران ایران

  شیشه

   شیشه دو جداره چیست ؟ ( What is Double glazing)

  استفاده از شیشه های دو جداره به دلیل حفظ انرژی حرارتی - برودتی و کاهش آلودگی صوتی در پنجره ساختمان بیمارستان ها ، کتابخانه ها ، موزه ها ، و ساختمانهای حاشیه خیابان های پر تردد کار برد وسیع دارند . اخیرا برای ایمنی وآسایش بیشتر پنجره وسایل نقلیه عمومی مانند واگن های قطار و اتوبوس های بین شهری نیز با شیشه های دو جداره تجهیز شده اند . میانگین سر و صدا در شهرهای بزرگ در حدود 65 تا 70 دسیبل است . این در حالی است که شدت صوت مجاز برای بیمارستان ها و محیط هایی از این قبیل حداکثر 39 دسیبل است . شیشه های دو جداره می توانند شدت صوت را حدود 50 دسیبل کاهش دهند . و آن را به مرز 20 تا 30 دسیبل برسانند . علاوه بر این شیشه های دو جداره انتقال گرما را به شیوه های گوناگون و با رعایت نمودن اصول مهندسی تا حد زیادی کاهش می دهند. لایه های هوای خشک که خود عایق طبیعی محسوب می شوند بین دو جداره شیشه محبوس مي شود که قابل مقایسه با یک پوشش فایبر گلاس است  .
   
  استفاده از شیشه توسط رومی ها در حدود هزار سال قبل از میلاد مسیح رایج بوده است و استفاده عمومی از آن نیز به حدود 200 سال قبل باز می گردد كه از آن زمان شیشه ها با ابعاد مختلف وارد زندگی عموم مردم گردیدند.

  در سال 1865 میلادی صاحب یك مغازه شیشه فروشی در شهر نیویورك با ابتكار خویش حق ثبت و امتیاز بهره برداری از شیشه های عایق دوجداره غیر نفوذ در ایالت متحده را بدست آورد. او با مطالعه و آزمایش اثبات كرد كه با استفاده از شیشه های دو جداره می توان از خروج گرما و سرمای داخل ساختمان به خارج جلوگیری كرد و هوای داخل محیط را بهتر محافظت نمود. پنجره های دارای دو یا چند جداره استاندارد، از اتصال دو یا چند شیشه كه بطور موازی در مقابل یكدیگر برای روی یك چهارچوب پروفیل آلومینیومی قرارگرفته اند تشكیل شده است.

  شیشه دو جداره از کنار هم قرار گرفتن و چسبیدن دو یا چند عدد شیشه هم سایز ساخته می شود. تشکیل شیشه های کنار هم قرار گرفته همراه با یک قاب آلومینیومی بنام اسپیسر (spacer) و مواد رطوبت گیر (desican) یک واحد غیر قابل نفوذ را می سازد. بین دو قاب شیشه برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک با گاز آرگون پر میشود. بنابراین میزان انتقال حرارتی و نفوذ سرو صدا به داخل ساختمان به میزان قابل توجهی کاهش میابد. تزریق گاز شیشه دو جداره را به یک عایق ایده آل حرارتی و صوتی تبدیل می نماید. شیشه دوجداره استاندارد به صورت چشمگیری باعث کاهش اتلاف انرژی میشود.
  مواد اولیه مورد نیاز در تولید شیشه دو جداره عبارت است از :
  شیشه

  شیشه با واحد شمارش جام و در ابعاد حدودی 2100 * 3250 ، در انبار کارخانه تخلیه میگردد.شیشه ها از ضخامت 2.5 الی 20 میلیمتر موجود بوده که در صنعت شیشه دو جداره فقط از 4،5و 6 میلیمتر آن استفاده میگردد که در این حالت به درخواست مشتری ضخامت هر کدام از لایه شیشه ها می تواند انتخاب شود. شیشه های تک جداره در رنگ بندی های مختلف اعم از ساده ، مشجر ، سند پلاست ، برنز ، دودی ، آبی ، سبز و صورتی که رفلکسهای این رنگها نیز موجود میباشد.

  شیشه های رنگی به دو دسته رنگی معمولی و رنگی رفلکس تقسیم بندی میگردد (منظور از رفلکس در یک سمت این شیشه از جیوه استفاده شده که جیوه باعث شکست نور شده و شیشه به صورت ائینه ای از بیرون ساختمان دیده شود ولی در شب شیشه رفلکس با رنگی معمولی هیچ گونه تفاوتی ندارد.

  برش شیشه

  پس از سفارش مشتری به شرکت تولید شیشه دو جداره ابعاد شیشه ها در برنامه ای خاص شیشه ایجاد شده و نقشه سیستمی ایجاد شده تا دستگاه برش شیشه ، برش شیشه های جام را آغاز نماید. پس از برش شیشه ها در ابعاد سفارشی و دپو شدن در محل مخصوص شستشو از طرف دیگر طبق ابعاد برش همان ابعاد به صورت سیستمی وارد دستگاه برش اسپیسر میشود.

  برش اسپیسر

  اسپیسر پروفیلی آلومینیومی در ضخامت های مختلف که از پهنای 6 میلیمتر تا 24 میلیمتر موجود بوده و وظیفه آن نگهداری رطوبت گیر داخل خود و ایجاد فضا بین دو لایه شیشه بیرونی و داخلی میباشد که نسبت به نیاز مشتری برای ضخامت کل شیشه و انتخاب ضخامت شیشه هر کدام از اسپیسرهای یاد شده مورد استفاده میباشد.

  به طور مثال در صورتیکه مشتری نیاز به شیشه ای با ضخامت 22 میلیمتر داشته باشد و درخواست وی شیشه لایه بیرونی 6 میل و داخل 4 میل باشد ، میبایستی از اسپیسری با ضخامت 12 میلیمتر استفاده گردد.اسپیسر آلومینیومی با داشتن سوراخ های بسیار ریز در یک طرف باعث تبادل هوا و جذب رطوبت از آن طریق میشود.

  سیلی کاژل – رطوبت گیر

  سیلی کاژل شباهتی زیاد با خاک داشته که در سایزهایی ریز و درشت (به اندازه ماش) بوده که جایگاه ان داخل اسپیسر آلومینیومی و وظیفه آن جذب رطوبت داخل شیشه و جلوگیری از بخار زدگی بین شیشه میباشد.

  پس از قاب شدن اسپیسرهای آلومینیومی توسط دستگاه تمام اتوماتیک که کار برش و خم کردن اسپیسر را به عهده دارد ، اسپیسر قاب شده در دستگاه سیلی کاژل پر کن سوراخ کاری ها لازم انجام شده (سوراخ کاری ، تزریق سیلی کاژل و تزریق گاز) و سیلی کاژل احیا شده (گرم شده ) به اسپیسر تزریق میگردد.

  یکی از مهمترین وظایف دستگاه سیلی کاژل پرکن ، احیا کردن سیلی کاژل است. پس از باز شدن پک عایق سیلی کاژل ، این مواد وارد منبع دستگاه شده و تا زمان تزریق به اسپیسر از جذب رطوبت هوا جلوگیری مینماید.

  مهمترین مورد تفاوت شیشه های دستی و صنعتی مشخص میشود که در شیشه های دستی پس از باز شدن پک سیلی کاژل بدلیل اینکه سیلی کاژل به صورت دستی و با پیمانه داخل اسپیسر ریخته میشود ، حداقل 24 ساعت سیلی کاژل در معرض هوا بوده و رطوبت فضا را به خود جذب کرده و به همان شکل وارد اسپیسر میشود که دیگر توان گرفتن رطوبت داخل شیشه را نداشته و شیشه پس از چند ماه دچار بخارزدگی میشود.

  مزیت های شیشه دوجداره استاندارد در جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی

  شدت یک صوت با اندازه گیری انرژی امواج آن قابل اندازه گیری می باشد. این انرژی که به آن اصطلاحأ بلندی صوت نیز گفته می شود با واحدی به نام (دسی بل) سنجش می شود. آستانه شنوایی برای گوش انسان ما بین صفر دسی بل و 120 دسی بل می باشد. امواج با شدت تا 60 قابل تحمل ، از 60 تا 80 دسیبل به بالا نا هنجار و در 120 دسی بل موجب نقص دستگاه شنوایی می شود.

  با یک شیشه تک جداره صوت را می توان تا 20 db و با یک شیشه دو جداره استاندارد تا 31 db کاهش داد. با بهره گیری از شیشه دو جداره مخصوص که مرکب از قاب آلومینیومی و شیشه در ضخامتهای استاندارد با فاصله هوای میانی پر شده از گاز مخصوص به نام سولفور فلوراید این امکان وجود دارد که صدا را به میزان 45db کاهش دهیم.

  مورد بسیار مهم در رابطه با پنجره های یو وی پی سی دوجداره شیشه داخلی آن می باشد که به متن ذیل در راستای کیفیت شیشه های دوجداره تنظیم گردیده توجه فرمایید:

  گاز آرگون نسبت به هوا سنگین تر است لذا در موقع تزریق گاز،عمودی بودن شیشه و فشار تزریق بسیار مهم می باشد.کاهش شدت صوت توسط گاز آرگون به میزان 3-5 دسیبل می باشد (دسیبل واحد صوت می باشد و 60 دسیبل به بالا برای شنوایی مضر است). کاهش صدا در دو شیشه 6 میلیمتر با فاصله 12 حدودا 35 دسیبل می باشد و جهت مقایسه بین شیشه 6 میلیمتر و 10 میلیمتر افت صدا 5 دسیبل می باشد و ضریب انتقال گاز آرگون65% هوا است، تزریق گاز آرگون باعث خروج هوا از بین دو شیشه شده و نبود هوا در شیشه باعث جلوگیری از رد و بدل شدن صدا و سرما و گرما است. استفاده از اسپیسر های خم (اسپیسر آلومینیوم که به صورت قاب بین دو لایه شیشه فاصله می اندازد) بسیار مهم بوده به صورتی که اسپیسر های کات (گوشه های خم نشده و توسط گونیا به هم مرتبط می شود) در ضلع ها باعث هدر رفتن گاز داخل شیشه می شود.

  تزریق گاز


  پس از قاب شدن اسپیسر (پر شدن سیلی کاژل داخل ان) و شستشوی شیشه و پس از چسبیدن اسپیسر قاب شده بین دو شیشه (بغل اسپیسرها چسبی بنام بوتیل وجود دارد که به چسب اولیه معروف بوده و نقش بسیار مهمی در وکیوم دو شیشه دارد) این چسب سرتاسری دور اسپیسر، دو لایه شیشه را به هم چسبانده و وکیوم اصلی خروج گاز را ایجاد مینماید.

  باید خاطرنشان کرد که بحث اسپیسر خم اینجا حائز اهمیت است . بدلیل اینکه در اسپیسرهای خم چسب دور یکپارچه پرس میگردد، در صورتیکه در اسپیسرهای دستی (کات) برش خورده که توسط گوشه ها پلاستیکی قاب میگردد.در روی گوشه ها چسب قرار نداشته و باعث تخلیه گاز ازهمان ناحیه میگردد.

  پس از نصب اسپیسر روی شیشه ، وکیوم شیشه و پرس نوبت به تزریق گاز میشود که در تزریق گاز دستگاه با چهار لاین کار تزریق را به عهده دارد. دستگاه تزریق گاز ارگون با توجه به ابعاد شیشه و ضخامت اسپیسر (فاصله دو شیشه ) فشار گاز و زمان تزریق را مشخص کرده و پس از تزریق اتوماتیک تزریق قطع میگردد.

  پس از به پایان رسیدن تزریق گاز درپوش های مخصوص سوپاپ گذاری شده و نوبت به چسب پلی سلفاید یا چسب ثانویه میگردد که دور شیشه دو جداره اجرا میگردد و پس از خشک شدن چسب ، شیشه دو جداره آماده برای بارگیری میباشد.

  تاثیر تزریق گاز آرگون در شیشه های دوجداره

  استفاده از گاز آرگون در پنجره های دوجداره دارای مزایای بسیار زیادی می باشد، آرگون گازی نجیب است بدین معنی که با هیچ ماده ای ترکیب شیمیایی به وجود نمی آورد، آرگون گازی بی رنگ و بی بو و بدون مزه و غیر آتش زاست.

  آرگون علاوه بر کاهش رسانایی گرمایی بین دو شیشه پنجره دوجداره با کمتر کردن مقدار همرفت در فضای دو شیشه از اتلاف گرمایی بیشتر جلوگیری می کند. علاوه بر این تهیه آرگون علاوه بر آسان بودن ارزان نیز می باشد. بنابراین می توان به صورت گسترده و صنعتی از آن استفاده کرد، به صورت یک قانون عمومی می دانیم که غلظت گاز درون پنجره دوجداره باید بیش از 90 درصد باشد که البته در طول زمان از غلظت فوق کم خواهد شد، کیفیت پنجره دوجداره استاندارد با شیشه های استاندارد تا زمانی که غلظت گاز آرگون به کمتر از 75 درصد نرسد کاهش پیدا نخواهد کرد، بنابراین طبق گزارشات اعلام شده از آزمایشگاه های معتبر تعیین کیفیت جهانی پنجره های دوجداره ای که به صورت استاندارد با گاز آرگون پر شده باشند حداقل 20 سال رسانایی عالی خواهند داشت.

  به طور کلی با دوجداره کردن اصولی و استفاده از چسب های اولیه و ثانویه به صورت اتوماتیک نفوذ هوا به محفظه بین دو شیشه به حداقل خواهد رسید، یکی دیگر از عواملی که باعث عدم ایجاد تعرق در بین شیشه ها می شود وجود مواد رطوبت گیری می باشد که در فضای بین دو شیشه یا اسپیسر تغییر خواهد کرد.

  گاز اس اف6 و گاز هگزافلوراید گوگرد با تاثیر عایق صورت در صنعت شیشه نیز همانند گاز آرگون کاربرد دارد، خاصیت خنک کنندگی و انتقال حرارت گاز هگزافلوراید سولفور نسبت به اکسیژن سه برابر می باشد ، از همین رو تنها در موقعیت های خاص مانند فرودگاه ها از این فرایند ها استفاده می کنند.

  گاز کریپتون نیز گازی است که برای استفاده در شیشه های چند جداره مناسب است با توجه به اینکه کریپتون گازی است که فاصله های کوچک کمتر از 8 میلیمتر بهتر عمل می کند، به همین دلیل از این گاز در شیشه های سه جداره و چهار جداره های خاص بیشتر استفاده می شود، گاز کریپتون حدود 200 برابر از گاز آرگون گرانتر است بنابراین استفاده از آن در پنجره های یو پی وی سی دوجداره معمولی دارای صرفه اقتصادی نمی باشد.


  مراحل تولید شیشه دوجداره

      برش شیشه در اندازه های مناسب
      خم کاری و ساخت قاب آلومینیومی توسط اسپیسر
      شستشوی شیشه اولیه و خشک کردن شیشه
      تزریق مواد رطوبت گیر متناسب با سایز اسپیسر و ابعاد قاب شیشه
      شستشوی شیشه نهایی
      دوجداره نمودن شیشه ها و چسب زنی

  در صورت عدم رعایت موارد فوق مشکلاتی در کوتاه مدت و یا بلند مدت برای محصول پیش خواهد آمد. برخی از این اشکالات و مشخصات کلی شیشه های غیر صنعتی به شرح زیر می باشد:

      استفاده از اسپیسر های آلومینیومی برش خورده در گوشه ها .
      مه آلودگی داخل دو لایه شیشه .
      عدم چسبندگی لازم لایه های شیشه به اسپیسر به دلیل نبود چسب اولیه بوتیل و پرس نشدن .
      احتمال شکستگی بصورت نامحسوس در گوشه ها که به مرور زمان باعث شکستگی کامل شده .
      عدم عایق صوتی .
      عدم تزریق گاز آرگون ( در اسپیسر های برش خورده گاز آرگون پایدار نمی ماند )
      استفاده از رطوبت گیر احیا نشده بصورت فله و تزریق آن بصورت دستی در اسپیسر ها.
  یکی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده پنجره دوجداره، شیشه است که از نظر جداره ها در انواع شیشه تک جداره، شیشه دوجداره، شیشه سه جداره و شیشه 4 جداره تقسیم بندی می شود. انتخاب کدام شیشه چند جداره می تواند ما را در بدست آوردن یک محصول عالی کمک کند. قیمت شیشه دو جداره و میزان کارایی آن در افزایش فروش این نوع از شیشه بسیار تاثیرگذار بوده است. برای انتخاب صحیح، نیازمند شناخت انواع شیشه چند جداره هستیم که در قسمت زیر به توضیحاتی نسبت به شیشه تک جداره، شیشه دوجداره و ... می پردازیم.

   قبل از معرفی شیشه های چند جداره به این نکته می پردازیم که هر نوع و ضخامت شیشه متفاوت دارای یک فرکانس بحرانی هستند که ارزش کاهش صوت آن پایین است. در این فرکانس یا رزونانس تصادفی، جسم می لرزد و براحتی صوت را انتقال می دهد. عملکرد عایق بودن شیشه نسبت به صوت را می توان به میزان 10 تا 15 دسی بل در نظر گرفت. بطور مثال برای یک شیشه با ضخامت 4 میلیمتر، فرکانس بحرانی 3000 هرتز و برای ورقه گچی به ضخامت 13 میلیمتر برابر با 3200 هرتز می باشد. با در نظر گرفتن مطالب بالا، می توان به این نتیجه رسید که برای بهبود عایق بندی از افزایش ضخامت و عدم تقارن دیواره ها باید استفاده کرد.

   × در تمامی شیشه های چند جداره از شیشه فلوت استفاده می گردد که تولید این نوع شیشه ها با شناور کردن مواد مذاب روی بستری از قلع مذاب صورت می گیرد و نتیجه آن شیشه با بالاترین کیفیت در دو سمت است.

   شیشه تک جدار

  هشیشه تک جداره در گذشته در اکثر پنجره ها از شیشه های تک جداره استفاده می شد. این شیشه ها بصورت تک لایه در پنجره های آهنی، چوبی و آلومینیومی قرار داده می شد و بدلیل عایق بندی ضعیف نسبت به آلودگی صوتی، حرارت و برودت و همچنین الزام اجرای ماده 19 مقررات ملی ساختمان از چرخه استفاده در ساختمان حذف گردیده است. با این حال از ضخامت های بالای آن برای استودیو های موسیقی استفاده می گردد.

  شیشه دو جدار

  هشیشه دوجداره شیشه دوجداره از پر مصرف ترین شیشه های مورد استفاده در ساختمان است و از دو لایه شیشه فلوت با فاصله تعیین شده بوسیله اسپیسر تشکیل شده است. این محصول با در نظر گرفتن میزان عایق بندی و قیمت مناسب در بهینه ترین حالت شیشه می باشد و برای افزایش عایق بندی صوتی از ضخامت های 4+6 استفاده می گردد(4 و 6 ضخامت جداره های شیشه هستند). برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به مطلب شیشه دوجداره رجوع کنید.

  شیشه سه جدار

  هشیشه سه جداره این محصول از مجموع سه لایه شیشه بهمراه دو عدد اسپیسر تشکیل شده که موجب افزایش قیمت 1.8 برابر( بطور تقریبی) نسبت به شیشه دوجداره میگردد. عمده ترین دلیل انتخاب شیشه سه جداره برای پروژه هایی تعویض پنجره های قدیمی با آلودگی های صوتی بالاست و از ضخامت های 4 +6+4 برای عایق بندی بهتر استفاده می شود اما در حقیقت میزان عایق بندی حرارتی شیشه سه جداره مزیت این نوع شیشه محسوب می شود.

   تفاوت شیشه دو جداره با شیشه سه جدارهعایق بندی حرارتی قیمت : شیشه سه جداره نسبت به دوجداره افزایش قیمت تقریبی 1.8 برابری دارد عایق صوت: سه جداره عایق بهتری نسبت به دوجداره و تک جداره دارد اما پیشنهاد ما استفاده در شرایط خاص است عایق دما: در حالت عادی ضریب عایق بندی سه جداره نسبت به اختلاف دما تقریبا افزایش 40 درصد نسبت به دوجداره دارد. نمودار ضریب انرژی حرارتی در تصویر روبرو قابل مشاهده است. عایق گردوغبار: در صورت استفاده از پروفیل UPVC تمامی شیشه های چند جداره کاملا ایزوله گردوغبار هستند.

  محصولات اصلی

  درباره ما   با توکل به الطاف خداوند متعال گروه صنعتي عايق پنجره بوستان با هدف طراحي، توليد و نصب درب و پنجره هاي upvc در سال 1383 به همت تعدادي از کارشناسان راه اندازي گرديد و هم اکنون ميکوشد با تکيه بر توانمندي خود گام هاي بلند را جهت حفاظت از منابع انرژي در سازه هاي ساختماني و همچنين ايجاد رفاه و بهره مندي هموطنان خود در استفاده از فناوري نو در فرايند طراحي و ساخت ساختمان ها و سازه هاي کشور بر دارد .

   ما افتخار داریم که نمایندگی رسمی ویستا بست و عضو انجمن پی وی سی کاران ایران هستیم.

  معرفی کار

  گروه صنعتی عایق پنجره بوستان با افتخار به تولید محصولات ایرانی و کمک به ایجاد زیر ساخت های مناسب جهت مصرف بهینه انرژی در کشور و با هدف ارتقاء کیفی تولیدات خود، کسب سهم بازار بیشتر و افزایش رضایت مشتریان همواره تلاش نموده تا محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح کیفی و مطابق با خواسته های مشتریان با تکنولوژِی و دانش فنی مناسب ، مواد اولیه مرغوب ، پرسنل مجرب متعهد و آموزش دیده تولید و به مشتریان عرضه نماید.

   این گروه در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت ، استاندارد ISO 10002:2005،ISO 9001:2008 را برگزیده و اهداف ذیل را استقرار

  سیستم مدیریت کیفیت سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است :

  • تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی
  • کاهش ضایعات به منظور دستیابی به ضایعات صفر
  • افزایش رضایتمندی مشتریان
  • تحویل به موقع و سرعت عمل در جوابگویی به خواسته مشتریان
  • بازنگری فرایند ها،بهبود مستمر سیستمها و در نهایت کاهش قیمت محصول تولیدی
  • رسیدگی سریع و پاسخگویی دقیق و مناسب به شکایت و نارضایتی مشتریان.

  معرفی کار

  گروه صنعتی عایق پنجره بوستان با افتخار به تولید محصولات ایرانی و کمک به ایجاد زیر ساخت های مناسب جهت مصرف بهینه انرژی در کشور و با هدف ارتقاء کیفی تولیدات خود، کسب سهم بازار بیشتر و افزایش رضایت مشتریان همواره تلاش نموده تا محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح کیفی و مطابق با خواسته های مشتریان با تکنولوژِی و دانش فنی مناسب ، مواد اولیه مرغوب ، پرسنل مجرب متعهد و آموزش دیده تولید و به مشتریان عرضه نماید.

  این گروه در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت ، استاندارد ISO 10002:2005،ISO  9001:2008 را برگزیده و اهداف ذیل را استقرار سیستم مدیریت کیفیت سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است :

  •    تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی
  •    کاهش ضایعات به منظور دستیابی به ضایعات صفر 
  •    افزایش رضایتمندی مشتریان 
  •    تحویل به موقع و سرعت عمل در جوابگویی به خواسته مشتریان 
  •    بازنگری فرایند ها،بهبود مستمر سیستمها و در نهایت کاهش قیمت محصول تولیدی
  •    رسیدگی سریع و پاسخگویی دقیق و مناسب به شکایت و نارضایتی مشتریان.

  ارتباط با ما

  آدرس کارخانه : کرج، شهرک وحدت، بلوار پاسگاه، خ نسترن غربی، پشت پارکینگ وحدت، باغ نسترن، سالن B , A مدیر عامل: رضا گشتی 

  همراه مدیر عامل : 09125981274 
  همراه شرکت: 09128334218
  همراه مدیرفروش:09125777061
  تلفن : 02636642881
  instagram: ayegh_boustan
  telegram:09128334218